Roger Waters

George Roger Waters

9,1
116 ocen muzyki
powrót do forum osoby Roger Waters

Sćiana byłą wspaniał, ale tak naprawdę jego najlepsze utwory są na płytach solowych. Są on po prostu genialne. Wszystkim fanom radzę je zakupić.

Jerycho

witam fana Watersa :))) Rzeczywiscie, tworczosc Pink Floyd to geniusz absolutny, solowe plyty Watersa (z genialna Amused to Death i koncertowa In the Flesh na czele) to ideal do kwadratu :))) pozdrawiam serdecznie!!!

malcolm_3

Amused To Death to arcydzieło!!! Z innymi albumami nie jest już tak różowo. Zdarzaja się wybitne perełki np. Every Stranger's Eyes czy The Tide Is Turning, ale często czegoś brakuje.
In The Flesh.. potęga!! Jedna z najlepszych koncertówek, jakie słyszałam. A Each Small Candle rozłożyło mnie na łopatki! Pozdrowienia dla Was! :)

Jerycho

Heh witam wszytkich fanów tego cudownego pana ;) Uwielbiam jego twórczość mam sentymenty do wszystkie co stworzył :) Z "Amused To Dead" na czele :D Po prostu uwielbiam go nom i oczywiśnie Pink Floydów ale trzeba przyznać, że bez niego ten zespół juz nie był taki supper ;) Uwielbiam go do kwadratu to wspaniały muzyk ;)

szyszunia007

musze sie dolaczyc, niewielu jest takich ludzi, obdarzonym takim talentem, chcialbym zeby nagral jeszcze cos z Floydami:), ale gdyby nie ich rozstanie pewnie nie uslyszelibysmy nagran z plyt Amused Of Death i Divison Bell, plyt ktore obok Animals lubie upodobalem sobie najbardziej. a co do In The Flesh to najbardziej sie ciesze z tego, ze mozna posluchac "kawalek" plyty Animals. no i niesamowity Set The Controls For The Heart Of The Sun. pozdrawiam fanow najlepszej muzyki

szyszunia007

musze sie dolaczyc, niewielu jest takich ludzi, obdarzonym takim talentem, chcialbym zeby nagral jeszcze cos z Floydami:), ale gdyby nie ich rozstanie pewnie nie uslyszelibysmy nagran z plyt Amused Of Death i Divison Bell, plyt ktore obok Animals lubie upodobalem sobie najbardziej. a co do In The Flesh to najbardziej sie ciesze z tego, ze mozna posluchac "kawalek" plyty Animals (jakze chcialbym zobaczyc koncert z latajaca swinia:). no i niesamowity Set The Controls For The Heart Of The Sun.
pozdrawiam fanow najlepszej muzyki

Rudolf_2

"ale bordel zrobilem :)" wybaczcie stylistyke, net mi zaczal szalec, wiadomo neostrada :| POZDR

Rudolf_2

Rudolf rację masz całkowitą niewielu jest ludzi obdarzonym tak wilekim talentem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones